Troy: Fall of a City

Troy: Fall of a City

Feb. 17, 2018
Vleresimi juaj 0
8 3 votes
loading...

Seasons and episodes

1Season 1 Feb. 17, 2018

Video trailer

Përmbledhja

A rich story of love, intrigue, betrayal and belonging told from the perspective of the Trojan royal family at the heart of the siege of Troy.

Shqip :

Një histori e pasur e dashurisë, intrigave, tradhtisë dhe përkatësisë e treguar nga perspektiva e familjes mbretërore të Trojës në zemër të rrethimit të Trojës.

Troy: Fall of a City
Troy: Fall of a City
Troy: Fall of a City
Troy: Fall of a City
Troy: Fall of a City
Troy: Fall of a City
Titulli origjinal Troy: Fall of a City
Vleresimi i TMDb 4.6 10 votes
First air date Feb. 17, 2018
Last air date Apr. 07, 2018
Seasons 1
Episodes 8
Average Duration 56 minutes

Tituj të ngjashme

Luke Cage
Altered Carbon
Meryem
Better Call Saul
Kingdom 2019
The Protector
Into the Badlands
Dark
Skuadra Antimafia
13 Reasons Why
Westworld
Vajza qe nuk njeh Dashurine