Vajza qe nuk njeh Dashurine

Vajza qe nuk njeh Dashurine

Jun. 15, 2016
Vleresimi juaj 0
7 6 votes
loading...

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 15, 2016
10

Video trailer

Përmbledhja

Hayat is a country girl with strict parents. She is in a love hate relationship with her boss Murat. Hayat is full of secrets that can ruin her career and relationship.

Shqip :

Hayat është një vajzë e vendit me prindër të rreptë. Ajo është në një marrëdhënie të urrejtjes dashurie me shefin e saj Murat. Hayat është plot me sekrete që mund të rrënojnë karrierën dhe marrëdhënien e saj.

Titulli origjinal Aşk Laftan Anlamaz
Vleresimi i TMDb 10 1 votes
First air date Jun. 15, 2016
Last air date Feb. 06, 2018
Seasons 1
Episodes 34
Average Duration 120 minutes

Tituj të ngjashme

The Flash
Better Call Saul
Supergirl
Camelot
Suburra: Blood on Rome
Skuadra Antimafia
Troy: Fall of a City
The Walking Dead
The Protector
O sa mire
Meryem
Into the Badlands